28 Ekim 2016

ING Bank Neden Yasal Olan Kredi Borcu Yapılandırmayı Yapamıyoruz.

ING Bank'tan çekmiş olduğum krediyi ödeyemedim. Çıkan kanun kapsamında yapılandırma ile borcumu yeniden ödemek istedim, fakat bankayı aradığımda Avukatlık olduğumu ve bu kapsamdan faydalanamayacağım söylendi. Her banka bu konuda yardımcı olurken siz neden olmuyorsunuz. Avukatlık bürosu hiç bir şekilde yardımcı olmuyor. Ki zaten yaklaşımları bile çok seviyesizce. Sizinle konuşurken sizin insan olduğunuzu bile unutuyorlar. Çocuk azarlar gibi konuşuyorlar. Bu konuda yardım istiyorum. Borcum yeniden yapılandırıldığı zaman ödeme şansım var. **ve *** bu konuda hiçbir sıkıntı çıkarmadan yardımcı oldu. Siz neden bu konuda yardımcı olamıyorsunuz? Bende borcumu ödemek istiyorum ve çıkan kanun kapsamından faydalanmak istiyorum.

Mustafa 191 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa Deniz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa Deniz K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön