25 Kasım 2015

ING Bank Neden Vergi Ödemelerini Almıyor!

Çorlu Belediyesinin karşısında bulunan ING Bank Vergi ve SGK ödemelerini aylardır almıyor. Sistem arızalı diyor. Biz bu vergileri hangi bankaya ödeyelim. Hiçbir banka almak istemiyor. Lütfen sesimizi duyun.

Nilgün D. 102 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün D.27 Kasım 2015

    Kaç defa yukarıda vermiş olduğunuz talep-iletişim formu ile size ulaşmayı denedim. Hiçbir şekilde ilgilenilmedi.

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi26 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Nilgün D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi25 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn Nilgün D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön