03 Haziran 2015

ING Bank Ne Yapmaya Çalışıyor!

İNG Bank'tan daha önce kullanmış olduğum kredinin dosya masrafını almak için dekont başvurusunda bulundum. Bankadan böyle bir hizmetleri olmadığını söylediler, müşteri hizmetlerini aradım ne kadar dosya masrafı alınmış görmek istediğimi söyledim, bunun için 60 TL para yatırmam gerektiği söylendi, ayrıca evrak gideri için 50 TL para istediler. Peki sonuç ne zaman alırım dediğim zaman belli olmaz gibi bir ibare kullandılar. ING Bank işi yokuşa sürmekte kararlı diğer bankaların 5 dakikada bitirdiği işi müşteriyi yıldırmak için günlere haftalara yayıyor. Parayı yatırıp aylardır sonuç bekleyen çevremde insanlar var. Banka kendini devlet üstü görüyor sanırım.

Selim 438 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Selim U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Selim U. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön