02 Aralık 2013

ING Bank Nakit Kartımı Geçersiz Hale Getirmiş!

2006 yılında ING Bank'tan almış olduğum ve daha sonrasında hiç kullanmadığım nakit kartıma yanlışlıkla misli.com üzerinden EFT yoluyla 40 TL gönderdim. Paramı almak için bankamatiğe gittiğimde nakit kartımın banka tarafından geçersiz hale getirildiğini gördüm. Oysa ki kartımın son kullanma tarihi 2018 yılının Temmuz ayı sonuna kadardır.

En azından kartımın üzerinde yazan tarih bu. Hal böyleyken, nakit kartım neden geçersiz hale getirilmiştir? Bunu öğrenmek istiyorum. Ayrıca nakit kartım ile birlikte bankadaki vadesiz mevduat hesabım da geçersiz hale getirilmiş midir? En kısa zamanda nakit kartımın ve vadesiz mevduat hesabımın yeniden aktive edilmesini talep ediyorum.

Beyhat 128 Okunma

Cevaplar

  • Beyhat 08 Aralık 2013

    Personelin çözüm aşamasındaki tutumundan memnunum. Fakat firmanın çözüm yöntemlerinden memnum olmadım...

  • ING Bank Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sn Beyhat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 04/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Aralık 2013

    Sn Beyhat Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön