07 Mayıs 2013

ING Bank Nakit Kart İşletim Ücreti!

Turuncu Hesabımdan 04.05.2013 tarihinde nakit karta 70,00 TL'lik havale yaptıktan sonra banka tarafından kesilen yaklaşık 50,00 TL tutarın hesabıma iadesini talep ederim. Nakit kart ile ilgili herhangi bir talebim olmadan ING Banak bu kartı kendiliğinden bana göndermiş olup nakit kart için herhangi bir sözleşmeye imza atmadım.

Bu kesintinin haksız yere olduğu kanaatindeyim. Yaklaşık 1 yıl öncede aynı sorunla karşılaşmıştım ve müşteri hizmetleri şikayetimi işleme alarak yardımcı olmuştu. Ancak bu defa müşteri hizmetleri beni bankanının internet adresindeki iletişim formuna yönlerdi. Bilgilerimi eksiksiz doldurmama rağmen başvurum kabul edilmemiştir. Kesintinin hesabıma iadesini rica ederim.

Serkan 1.280 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön