18 Şubat 2013

ING Bank Müşterilerinin Şikayetleri İle İlgilenmiyorlar!

İnternet bankacılığı ile ilgili olarak 15 ocak 2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak şikayet kaydı oluşturdum ve hesabıma bloke konuldu. aradan bir ay gibi uzun bir süre geçmesine ve bu süre zarfında defalarca telefonla aramama rağmen hala hiç bir gelişme yok.

Hesabım bloke edilmiş durumda ve aybaşı olmasına rağmen ben bana ait hesabımı bankanın çalışanları özür dilerim çalışmayanları yüzünden kullanamıyorum. bloke nedeni ise ayrı bir hukuki durum. ilgili personel ile mahkeme salonunda görüşeceğimi de hatırlatmak isterim.

Serkan 62 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisiyle görüşülmüş olup, en kısa sürede detaylı bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sn Serkan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön