03 Mart 2015

ING Bank Müşteri Temsilcisinin Uygunsuz Tavırları!

ING Bank müşteri temsilcisi bizden geçmişe dönük hesap ekstrelerini 50 TL ücret karşılığında gönderebileceğini belirtti ve bu işlem için hesabınıza para yatırın daha sonra bizi arayın havale ile ücreti hesabınızdan alacağız dedi.

Belirtilen şekilde ücreti hesabımıza yatırdık ve bugün 0850 222 0600 no.lu numarayı aradık. Dosya masrafı ile ilgili parayı ING Bank'ın Eskişehir şubesine yatırdığımızı belirttik, temsilcide bize havale birimine aktarıyorum dedi ve sonrasında tam 1 saat 8 dakika boyunca aktardıkları birim cevaplamadı ısrarla bekledim ama ne yazık ki cevaplayan olmadı. Tekrar aradım havale biriminden yine cevap yok...

Konuyla ilgili geri dönüşünüzü rica ediyorum.

İnci 385 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimiz Sn İnci T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimiz Sn İnci T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön