06 Ağustos 2016

ING Bank Müşteri Temsilcinizin Kurumunuzu Kötü Yansıtıyor!

ING Emeklilik altındaki nn Hayat Emeklilik firması ve Orange Sigorta aracılık firmasında görevli s*** Hanım firmanızı hiç iyi yansıtmıyor. Referans yöntemi ile size gelen müşterilerde çok kötü imaj bırakmaktadır. s*** Hanıma Whatsapp üzerinden yazılanı okumasına rağmen, 2 adet bırakılan cevapsız aramaya rağmen 6-7 gün dönmemesi şikayetlerimden sadece bir tanesidir.

bes yaptırmama rağmen hesabımdan çekim olmadığını ben iletiyorum. Yani temsilcinin takip etmesi gereken durumu ben takip ediyorum, bildiriyorum ve üzerine dönüş alamıyorum. Lütfen konu hakkında desteğinizi rica ederim.

0554 *** ** ** - 0537 *** ** **

Yakup 234 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Yakup T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/08/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sn Yakup T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön