29 Ocak 2016

ING Bank Müşteri Temsilciliğinin İş Yapmaması, Bonus Okula Dönüş Kampanyası ve Kart İşletim Ücreti.

1.Bonus Okula Dönüş Kampanyası 50 TL Bonus kampanyası ile kazandığım Bonus kulanım süresi dolmadan kullandığım halde bonusumu geri aldılar. Kazanılan Bonus 2 Ekim 2015 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bonus 10 Ekim 2015’te geri alınacaktır. Açıklaması olmasına rağmen 9 Ekim 2015 tarihinde kullanmış olduğum Bonus hesabımdan geri aldılar. Kayıtlarla sabittir.
2. Kredi kartımdan yıllık kart ücreti kestiler. Geri yükleme konusunda yaşadığım sıkıntılar nedeniyle mağdur edildi. Ücretimi geri alamadım.
3. Müşteri hizmetleri ile yaptığım birçok görüşme sonucunda kesinlikle dönüş yapmadılar. Telefon konuşma kayıtlarını dinleyin dedim, onu bile dinlemediler. 2 ay süre geçti sonuç yok.

Ad, 153 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Ad S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 08/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn Ad S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön