16 Mart 2013

ING Bank Müşteri Temsilcileri Hatalı Bilgi!

Bugün tarihi itibarı ile yaklaşık 4 gündür Altunizade ING Bank şubesini kredimin erken kapama tutarını öğrenmek üzere aramaktayım ancak ne şube santralı nede şube çalışanları abartısız 4 gündür telefonlara cevap vermiyorlar.Üstelik müşteri hizmetlerini 12.03.2012 ve 14.03.2012 tarihinde aradım mutlaka size gün içerisinde dönülecek dendi kesin mi diye sordun kesinlikle dendi ancak dönülmedi.

Öncelikle müşteri temsilcisinin kesin aranacak demesinden ve aranmamamdan ötürü kendisinden şikayetçiyim hatalı bilgi verdi.15.03.2012 saat 19:30 sularında tekrar müşteri hizmetleri ile görüştüğümde çıkan müşteri temsilcisi benimle polemiğe girerek şikayet kaydı oluşturmadı kendisinden de şikayetçiyim.

Suat 75 Okunma

Cevaplar

 • Suat08 Nisan 2013

  Beni sakın kimse aramasın suratına kapatırım telefonu beni arayıp özür dileneceğinize sağlam personel yetiştirin.

 • Suat08 Nisan 2013

  Bundan daha önce ING Bank personellerinin sürekli birşey bilmemesi oyalaması konulara hakim olmayaşından dolayı bir kaç kez daha şikayette bulundum gerek şube personeli olsun vs arayıp özür dilendi ancak bakıyorum yine aynı şeyler. Bugün hesabımdan para düşülüyor internet bankacılığından baktığımda hiç bir açıklama yok müşteri hizmetlerini arıyorum 12 dk hatta bekletiliyorum gene cevap yok. Kredim ile ilgili şube personeli ile görüşüyorum bana döneceğini söylüyor ben arıyorum döneceğim diyor günler geçiyor hiçbir bilgi yok. Bence Altunizade şubesi müşteri oyala Müşteri hizmetleriniz ise en bilgisiz çağrı merkezi seçilsin. . İnsan kaynakları departmanınıza duyurulur.

 • ING Bank Temsilcisi25 Mart 2013

  Sn Suat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 25/03/2013 tarihinde Altunizade Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Suat18 Mart 2013

  Bu kadar duyarsız bu kadar ilgisiz bu kadar pervasız bir banka daha görmedim ....

 • Suat16 Mart 2013

  Tarafıma dönmeden otomatik yanıt dönmeyin...

 • ING Bank Temsilcisi16 Mart 2013

  Sn Suat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön