07 Nisan 2016

ING Bank Müşteri Sorunları!

ING Bank en az 10 yıllık müşterisini saf olarak görüyor. ATM' den para yatırma girişimim sırasında makine parayı aldı, işlem yapılamıyor uyarısı vererek makbuz da vermeden işlemi kapattı. Hemen çağrı merkezini arayarak durumu bildirdim. Yatırmak için zarf içinde getirdiğim para ve zarfta kalan para belli. Aradaki miktarı görevliye bildirdim. Olaydan 5 gün sonra bildirdiğim paradan 1500 TL eksik miktarı hesabıma yatırdılar.

Tezer 95 Okunma

Cevaplar

 • Tezer'in Teşekkür Mesajı15 Nisan 2016

  İng Bank güvenilir bir kurum olduğunu bir kez daha kanıtladı. Asıl mesele para değil karşılıklı güven duyulması idi. Sorunun çözülmesine katkısı olan tüm banka personeline - özellikle Neşe hanıma- teşekkür ederim. Ayrıca banka tarafından hesabıma yatırılan tartışmalı miktarın hayır kurumlarına bağışlanacağını bilmelerini isterim. Saygılarımla.

 • ING Bank Temsilcisi15 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Tazer H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/04/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tezer08 Nisan 2016

  Aradılar en sonunda sağ olsunlar. ATM makinaları ve onlar hata yapmazlarmış. İyi de bu hata yapmayan cihaz benim parama el koydu, ben ona zorla bu işlemi yaptırmadım. ATM cihazı her işlemi kayıt edermiş. Ben o makinanın 02.04.2016 günü saat 11.20 - 11.35 saatleri arası LOG kayıtlarını ve yatırdığım para miktarını bana göstermeleri durumunda tüm şikayetlerimden vaz geçmeye razıyım. Eğer bu kayıtları bana göster (e) mezlerse tüm hukuki haklarımı kullanacağımı bildirdim. Onlarda bir kez daha araştıracaklarını ama zaman alacağını bildirdiler. Yani sürecimiz devam ediyor. Bu arada arayan personelleri çok kibar ve anlayışlı idi, hakkını yemeyeyim.

 • ING Bank Temsilcisi07 Nisan 2016

  Müşterimiz Sn Tezer H. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön