24 Haziran 2015

ING Bank Müşteri Memnuniyetsizliğinde Sınır Tanımıyor!

Daha öncesinde BKK Sorgu Bedeli adlı kesinti yapılıyor, içerikli 3137576 ve 2915783 no.lu şikayetlerime istinaden çözüm gerçekleştirildi fakat ne hikmetse her 3 ayda 1 bu çözümler çözümsüzlük olarak yine bana yansıtılmaya devam ediyor. Bu ayda yine aynı isim altında kesinti yapıldı ve iadesi için müşteri hizmetleriyle telefondan tekrardan 20 dk civarında ikna görüşmeleri ve derdimi anlatma çabalarıma rağmen konuyla ilgili çağrı açılmadan ve çözüm getirilmeden öylece kala kaldı ve böyle devam edeceğe benziyor. Banka sanırım beni gözden çıkardı.

Güven 143 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Güven B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 26/06/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Güven B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 26/06/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Güven B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön