16 Şubat 2016

ING Bank Müşteri Memnuniyetsizliği!

Aydın merkez ING şubesi insanlar beklemekte sınır tanımamaktadır. Saat 13.45 olmasına ve içerisinin müşteri ile dolmasına rağmen 3 gişe' den sadece biri çalışmaktadır. Özel bir bankanın böyle bir tutum sergilemesi yanlıştır. Devlet bankaları bile daha hızlıdır. İşim acil olmasa bir dakika beklemem!

Cemal 144 Okunma

Cevaplar

 • Cemal'ın Teşekkür Mesajı22 Şubat 2016

  İng bank dan iletişime geçen Neşe hanıma teşekkür ederim. İlgi ve değerlendirme başarılı...

 • Cemal22 Şubat 2016

  İng bank dan yapılan dönüş için Neşe hanıma teşekkür ederim. İlgilenilmek ve şikayetin değerlendirildiğini bilmek güzel

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Cemal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 19/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi16 Şubat 2016

  Müşterimiz Sn Cemal Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön