03 Eylül 2013

ING Bank Müşteri Memnuniyeti Yok!

ING Bank'ın kredi kartını yaklaşık 6 yıldır kullanmaktayım. Ödemelerimide zamanında yaparım. Aylık gelirim 6500 TL civarında. Taşınmam dolayısıyla taksitli alışveriş yapacağımdan kredi kartımın limitimin 3000 TL yükseltilmesini istedim yükseltmediler. Bence ING Bank müşterisini tanımıyor.

Konutu olan (200. 000, 00 TL), aracı olan (35. 000; 00), kendiside eşide kamuda çalışan başkada kredi kartı kullanmayan müşterisine karşı görevini yapmıyor. Bende hemen eşimle beraber maaş aldığımız banka olan H*** ile çalışmaya karar verdik ve ING Bank kredi kartını iptal ettireceğiz, hesaplarımızı kapatacağız. Bir daha ING Bank ile asla.

Tevfik 284 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn Tevfik B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sn Tevfik B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön