31 Ekim 2014

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum.

Nasıl bir banka müşterisine 25 dakikada Müşteri temsilcisine bağlayamaz anlayamıyorum. Böyle bir banka olabilir mi? Ben bu bankanın müşterisiyim, banka ile ilgili bir işimi halletmek için 25 dakika bekliyorum ve sadece müzik dinleyip bir müşteri temsilcisine bağlayamıyorlar . Sanırım bankada müşteri temsilcisi kalmamış yada Banka GSM şirketlerinden iyi para alıyor . Yazık yazık nasıl bir bankayla çalışıyorum böyle . En kısa zamanda bu bankayla bütün alakamı keseceğim.

Serdal 580 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Serdal S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Serdal S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön