04 Mart 2013

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

İNG Banka'dan gelen mesaj da bana "destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup aylık 3, 99 (bsmv hariç) olarak ücretlendirilecektir.İnternet bankacılığından öncelikle bilgilerimi güncelledim fakat e-posta adresimi ekleyemedim.İletişim bilgilerini güncellemek için girdiğimde e posta olarak istiyorum dediğimde e-posta adresimi ekleyemediğim den e -postamı da seçemedim.

En son çare müşteri hizmetlerini aradım fakat 25 dk deniyorum müşteri hizmetlerine de bağlanamadım.İng bank hesap kartım şirketim tarafından bana verilmişti.Kullanmış olduğum bir hesap kartı değil.Hesap kartımı kapatılmasını istiyorum.Gereksiz yere para ödemek istemiyorum.Zaten kredilerde bankanızı tercih ediyorum.

Gamze 81 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Mart 2013

    Sn Gamze P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Mart 2013

    Sn Gamze P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön