01 Mart 2013

ING Bank Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

İNG Banka'dan gelen mesaj da bana "destek hesap ekstreniz gönderilmeye başlanacak olup aylık 3, 99 (bsmv hariç) olarak ücretlendirilecektir. Ücretsize-ekstre başvurunuz için 0850222***" diye mesaj geldi banka dedi ya hemen aradık ulaşmak ne mümkün en az yarım saat sonra olmadı skype dan denedim 17 dakika bekledim bağlanmayı ama 3. 67 tl'lık bakiyem bitince kapatmak zorunda kaldım yarım saat daha uğraşıp telefondan ulaştım ama ne mümkün abartmıyorum Avea kayıtlarından teyit edebilirsiniz 20 dk bekledim.

Erdem 98 Okunma

Cevaplar

  • Erdem19 Temmuz 2017

    Benimle nu konuyla ilgili hiçbir iletişiminiz olmamıştır. Kınıyorum sizi.

  • ING Bank Temsilcisi12 Mart 2013

    Sn Erdem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mart 2013

    Sn Erdem A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön