27 Ağustos 2013

ING Bank Müşteri Hizmetlerinden Memnun Değilim!

26 Ağustos 2013 Pazartesi günü, saat 17:00 - 18:00 saatleri arasında Paypal şirketi ile yapmış olduğum bir harcama hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Fakat bana yardımcı olunmadığı gibi bir de müşteri hizmetleri yetkilisinin ses tonunu değiştirerek konuşması beni rahatsız etti.

Kendisine hakaret etmediğim halde bana karşı bu şekilde bir tavır takınması ve almak istediğim bilgi hakkında hiçbir bilgisinin bulunmaması ve en ufak bir yardımda bulunamaması hiç hoş bir şey değil. Bu konu hakkında ses kaydının incelenmesini ve gereğinin yapılmasını rica ediyorum. İnternet bankacılığı şifrem olsaydı, sizden yardım istemek zorunda kalmayacaktım.

Selim 63 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn Selim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 05/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sn Selim T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön