17 Eylül 2013

ING Bank Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

Benim kredi kartımda artı bakiyem vardı, bunun hesabıma aktarılması isteğinde bulundum ve bu para Muğla geçici hesaba aktarılmış ve ING Bank'ı arıyorum 0850 ile başlayan numarayı bana yardımcı olmuyorlar.

Muğla şubesini aramamı söylüyorlar orayı arıyorum sürekli birazdan aradığınız kişiye bağlanacaksınız, lütfen hattan ayrılmayın diyor ama sonunda telefon yüzüme kapanıyor. Kaç sefer geri dönecekler, isteği oluşturduk dediler Muğla ING şubesi için dediler hiçbir geri dönüş olmadı

Muhammet 54 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sn Muhammet Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sn Muhammet Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön