10 Nisan 2013

ING Bank Müşteri Hizmetleri Sorun Çözme!

Geçen hafta içerisinde ING Bank Afyon şubesinde Malatya ve Diyarbakır şubelerinde açılmış hesaplarımı kapattırdım. Bugün cep telefonuma 2 kez üst üste Malatya şubesi hesabımda . 01 liralık işlem yapıldığı mesajı geldi. Bilgi için 0850222*** numaralı telefonu aramam gerektiği yazmaktaydı. Telefonu aradım ve müşteri hizmetleri beni öncelikle telefon şubesine üye yaptı, daha sonra Malatya hesabımın kapalı olduğunu ve işlem göremediğini söyledi. Şimdi benim hesabımda bana gelen mesajda belirtildiği gibi işlem yapıldı mı. Yapılmadı ise neden mesaj geldi. Yapıldı ise bilgi için aramam istenen numara neden bana bilgi vermedi. Neden telefon bankacılığına üye olmak zorunda bırakıldım.

Bülent 61 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Bülent K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sn Bülent K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön