08 Kasım 2014

ING Bank Müşteri Hizmetleri Fiyasko.

Lütfen ING Bank bir üs düzey biri çağrı merkezi ile yaptığım ses kayıtlarını dinlesin ve 2014 teknoloji ve bilişiminin geldiği noktaya birde bankanın durumuna baksın. Ben hayatımda bu kadar kötü bir banka görmedim. Bankada her şey imkansız, her cevap mümkün değil. Müşteri Hizmetleri Müdürü müşteri ile görüşememe için talimat vermiş. Agent'lar yetkisiz, takım liderleri yetkisiz. Bir mail adresi veremediler. Faks gönderemediğimi söylediğim halde mail adresi vermediler. Sonunda bir faks buldum, gidip gitmediğini teyit almak için aradım iki gün sonra arayın göremiyoruz dediler. Müşterilerini mağdur eden banka bu banka. Kredi masraflarımı almak için yazı istiyorum, para verdiğim halde sıkıntı çektiriyor.

Selda 428 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Selda M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/11/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn Selda M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön