20 Şubat 2015

ING Bank Müşteri Bilgileri Sisteme Doğru Kaydedilmiyor.

ING Bank'a ilk kaydımı açarken anne kızlık soyadım sisteme yanlış yazılmış.
Telefon bankacılığı üzerinden bilgi almak istediğimde bu hatayı fark ettim.
Bunun için 5 Şubat 2015 tarihinde ING Bank Ataşehir şubesine giderek anne kızlık soyadı, adres, telefon, kimlik bilgilerim dahil tüm bilgilerimi güncelleme talebinde bulundum. Bireysel Bankacılık temsilcisi tek kişi çalıştığından yetişemiyordu ve bomboş bankada bekleye bekleye öğle molası saatini etmiştik. Sonunda molaya çıkabilmek için vezneden bir bayan yardımcı oldu. İşlemden 4 gün sonra telefon bankacılığını aradığımda hala bilgilerimin güncellenmemiş olduğunu öğrendim. Bugün 19 Şubat ve hala güncelle yapılmamış. Neden merak ediyorum.

Pınar 1.794 Okunma

Cevaplar

  • Pınar'ın Teşekkür Mesajı27 Şubat 2015

    Şikayetvar aracılığı ile firmaya ilettiğim şikayetim ertesi gün çözümlenmiş olup, tarafıma da yazılı ve sözlü bilgi verilmiştir. Teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Pınar E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Pınar E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön