01 Ağustos 2014

ING Bank MTV Ödemesinde Mağdur Etti.

ING Bank Pegasus kartım ile 31.07.2014 tarihinde MTV ödememi gerçekleştirdim.Ertesi gün hesaplarımda taksit yapılmış mı diye kontrol ettiğimde taksit yapılmamış.Pegasus kart kampanya dahilinde değilmiş.Kampanya dışıdır diyede bir bilgilendirme mesajı gelmemiştir.İnternet sitesinde de kampanya ya dahil değildir diye bir mesaj bulunmamaktadır.

Pegasus kartım ING Bonus kartıma bağlı bir ek karttır. Ek kartlar bildiğim kadarı ile Ana kartın özelliklerini taşımaktadır.Müşteri hizmetlerini aradığımda bu işlemin iptal edilip müşteri memnuniyeti adına bonus kart üzerinden geçirilip işlemi kampanya dahiline almalarını istedim.Bunu yapamayacaklarını ilettiler.Konu ile alakalı yardımlarınızı rica ederim.

İsmail 839 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı07 Ağustos 2014

    İng bank Müşteri Hizmetleri az önce arayıp sorunuma çözüm üretmiştir.Kendilerine teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn İsmail T.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 07/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn İsmail T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön