23 Ağustos 2014

ING Bank Mobil Ödemeden Kazanılan Bonusun Geri Alınması.

ING Bank'tan gelen mesaja göre ING bonus kredi kartını mobil ödeme yoluyla ödenmesi durumunda 25 tl bonus kazanacağım bildirilmişti. bende buna güvenerek mobil ödeme yoluyla borcumu ödedim ve 25 tl bonus kartıma 5 ağustos tarihi itibariyle yüklendi ve 12 ağustosa kadar harcamam gerektiği bildirildi. Ben de 11 ağustosta kartımda görünen 25 tl bonusu harcadım fakat 13 ağustosta harcadığım 25 tl bonusun geri alındığını gördüm. 12 ağustostan önce harcamama rağmen neden geri alındığına dair en ufak bilgi alamadım. 15 ağustos ve 16 ağustosta müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde durumun inceleneceği söylendi fakat tarafıma geri bildirim yapılmadı.

Gokhan 350 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Gökhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 12/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Gökhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/08/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sn Gökhan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön