20 Haziran 2016

ING Bank Mobil Bankacılık Şifresi Alamıyorum!

Ben yaklaşık 4 aydır mobil internet şifresi almak için ING müşteri hizmetlerini arıyorum. Şubeye gidiyorum fakat şifre alamıyorum. Neden alamadığımıda bilmiyorum. Müşteri hizmetlerinden statünüz aktif değildir diye anons alıyorum. Bahçeşehir şubeye 2 kez arıza kaydı oluşturdum 3 haftadır tarafıma bilgi verilmedi. 6 haneli bir şifre vermek bu kadar mı zor?

Zaman 160 Okunma

Cevaplar

  • Zaman'ın Teşekkür Mesajı27 Haziran 2016

    Teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Zaman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi20 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Zaman K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön