30 Ocak 2014

ING Bank Mevdut Hesabı Masrafı!

Ağustos 2013 tarihinde tarafımı ING Bank Adapazarı şubesinden aradığını söyleyen bir erkek banka personeli arayarak KMH hesabı açmak istediklerini eğer onaylarsam hiç bir masraf vs alınmayacağı söylendi ve ısrarlarla işlem ücreti ve yıllık hesap ücreti alıp almayacaklarını sorduğumda kendisi ısrarla alınmayacağını tarafıma iletti ve Adapazarı şubesi tarafından tarafıma bir KMH hesabı 30 Ağustos 2013 tarihinden itibaren açıldı.

17 Ocak 2014 tarihinde hesaplarımı kontrol ettiğimde tarafımdan 49,98 TL işlem ücreti kesildiğini öğrendim ve iadesi için 283799 numaralı ileti ile merkeze bildirildi ancak tarafıma masraf bedeli iade edilmedi.

Mg 79 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sn Mg. T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sn Mg T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön