05 Şubat 2014

ING Bank Mesajını Attığı Kampanyanın Detayını Bilmiyor

04.02.14 de sms geldi. Giyim kozmetik elektronik restorant sektöründe farklı günlerde yapılacak 5x50 tl için 50 tl puan kazanılacak. Katılmak için subat yaz 2205 gönde diyor. İş yeri sınırlaması pos sınırlaması yok, detayının hepsi bu. İnternet alışverişinin dahil olup olmadığını öğrenmek için aradım 10 dakika beni bekletti kampanya detaylarını göremiyoruz ara ara bizi arayın dedi. Bir diğerini aradım evet sevgililer günü kampanyası ınternet alışverişi yok dedi.

Baktım sevgililer günüyle kampanyanın hiç alakası yok .Bir başkasını aradım o da 10 dakika bekletti detaylara ulaşamıyoruz sonra arayın dedi. Detayını bilmediğiniz sms si niye gönderiyorsunuz. Sürekli mağdur ediyorlar, alışveriş yapamadık.

Ahmet 85 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 06/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön