31 Ekim 2016

ING Bank Masrafta Çığır Açtı!

ING Bank artık masrafta çığır açtı. Hesap işletim, ekstre masrafları derken şimdi de haberleşme ücreti diye bir masraf kesiyor. Deli Dumrul gibi masraf kesiyor. Buna bir çare bulunması lazım.

Mücahit 384 Okunma

Cevaplar

  • Mücahit'in Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

    ing bankasının ilgisine teşekkür ederim. çok ilgili davrandılar. her konuda yardımcı olup bilgi verdiler. gerekli iadeyide yaptılar.

  • ING Bank Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz Sn Mücahit A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 03/11/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mücahit A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön