15 Ağustos 2013

ING Bank Masrafsız Krediden Hesap İşletim Ücreti Alındı!

ING Bank'tan Aralık 2012 de kullandığım sözde masrafsız faizsiz kredi için her ay zamanında ödediğim kredimden belli aralıklarla toplamda 165, 59 TL hesap işletim ücreti ve gecikme bildirim ücreti kestiler. Ben kredilerim zamanında ödeniyor sanırken kestikleri hesap işletim ücretinden dolayı hesapta krediyi kapatacak para kalmadığından kredilerim gecikmeye girmiş. Kredi tarihimden 15-20 gün sonra tarafıma gelen SMS bildiriminde konuyu öğrenip INg Bank'a önce şubeye daha sonra müşteri hizmetlerine başvurdum.

İlk ay kesilen tutarı iade edildi. Ancak iade ettikleri gibi ilgili aya hesap işletim ücreti olarak geri kesmişler. Hesaplarımı ve kredimi kapattım ING Bank'ın önünden geçmiyorum.

H.gökçen 38 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sn H. Gökçen Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/08/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sn H. Gökçen Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön