07 Eylül 2013

ING Bank Maslak Merkez Şube Tek Gişe Çalışıyor!

ING Bank'ın Maslak'taki koskoca MERKEZ şubesi Cuma akşamı tek gişe ile çalışıyor. Turuncu Hesap müşterisi olduğum için öncelikli numara da alamadım (bu da ayrı bir fiyasko). 45 dakika sıra bekledim ve sinirden çatlamak üzereyken daha fazla dayanamayıp çıktım. Merkez Şubesi'nde bile bu kadar yetersiz bir hizmet sunan, en yüksek vadesiz mevduatı topladığı Turuncu Hesap müşterilerine gerekli değeri vermeyen bu bankadan en kısa zamanda ayrılmak için plan yapmaya başladım bile.

Koray 83 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Koray K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sn Koray K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön