20 Nisan 2013

ING Bank Mail İstemiyorum!

3 hafta kadar önce bankanızdaki tüm hesaplarımı kapattım ve de şubeden teyit ettirdim. bana hala email gönderiyorsunuz, kampanya-ceb şube, aylık haber bülteni v. s. bankanız ile ilişiğimi kestim yani artık müşteriniz değilim. bana neden hala email gönderiyorsunuz.

Benim 1517181 nolu şikayetimi hala cevaplamadığınız için gidip bütün hesaplarımı kapattım, dilekçe yazdım ve bana bankanızla veya icraatları ile ilgili konularda email göndermeyin diye açıkça belirttim.

Sormak istiyorum?ne hakla müşteriniz olmayan birine email gönderiyorsunuz, kaç kere daha yazacağım, e mail istemiyorum, bankanız ile ilgilenmiyorum kaldı ki gene 3 hafta kadar önce başka bir konuda e mail yazdım hala cevaplamadınız..

Sadık 123 Okunma

Cevaplar

 • Sadık08 Mayıs 2013

  Merhaba 25 nisan da sordugum sorulara hala bır cevap alamadım,ustelık dun yıne cep sube ıle ılgılı emaıl aldım.Basvurumu dıkkate almıyormusunuz,bu ne bıcım bır bankacılık anlayısıdır.Ben hala sızın bankanızın musterısımıyım?

 • Sadık25 Nisan 2013

  Merhaba; bilgilendirme dediginiz emaili aldim ve ayrica asagidaki emailide aldim. Değerli Müşterimiz, Bankamızın bağlı bulunduğu düzenleyici ve denetleyici kurumlara uyum çerçevesinde hizmet kalitemizi artırmak amacıyla sistemimizde kayıtlı farklı müşteri numaralarınız, tek bir müşteri numarası altında birleştirilecektir. BEN BANKANIZDAKI TUM HESAPLARIMI DILEKCE VEREREK KAPATTIM VE 1 HAFTA SONRA GIDIP SUBEDEN TEYIT ETTIRDIM.Fakat yukaridaki email hala hesaplarimin birlestirileceginden v.s. bahsediyor. 1.Benim bankanizda bir hesabim var mi?Hala bankanizin musterisimiyim?Aciklarmisiniz? 2.72320 nolu basvuruma cevaben gonderilen emailde: Ancak sistem tarafından otomatik gönderimler, zorunlu bilgilendirmeler ve şifre sms gönderimleri gönderilmeye devam edecektir.Tarafınıza gönderilen e-maillerde yer alan " Bu e-postanın bilginiz dışında gönderildiğini düşünyorsanız lütfen tıklayınız " linkine giriş yaptığınızda e-mail gönderimini engelleyebileceğinizi bilgilerinize sunarız. SISTEM TARAFINDAN OTOMATIK GONDERIMLER V.S.DEVAM EDER,diyor.Ben ise email v.s. almak istemiyorum -ilgilenmiyorum diyorum ve basvuruda bulunuyorum,bunu hesaplarimi kapatirken verdigim dilekcede de belirtmistim.Sisteminizden benim kayitlarimi kaldirin ve bana email-SMS gelmesin..Ayrica emailinizde bahsettiginiz linke her defasinda tikliyorum FAKAT HALA EMAIL ALMAYA DEVAM ETTIGIM icin bu basvuruda bukunmus oldugumu ve verdiginiz cevabin sorunumu cozmedigini ve de yukaridaki sorularimi cevaplamanizi rica ediyorum.(email ile)simdiden tesekkurler...

 • ING Bank Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sn Sadık K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sadık24 Nisan 2013

  Merhaba; beni lutfen telefon ile aramayin ,cevabinizla ilgili email gonderin,tesekkurler..

 • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2013

  Sn Sadık K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 24/04/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili en kısa sürede tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Nisan 2013

  Sn Sadık K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön