24 Ocak 2014

ING Bank Maaş Müşterisinden Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Çalışmakta olduğum firmam ING Bank Göztepe Şube üzerinden maaş hesabı açmış ve maaş ödemelerini halen buradan yapmaktadır, ama ING Bank 1 senedir belki daha fazlada olabilir emin değilim bizlerden hemen hemen her ay Hesap İşletim ücreti kesmektedir.

Ayrıca çağrı merkezlerini aradım ve sıkıntımı paylaşmak istediğimde kaba bir çağrı merkezi personeli vardı, yardımcı olmak yerine işleri yokuşa sürmek ve müşteriyi dinlememek konusunda çok başarılıydı.

Özellikle kendisini tebrik ediyor, ayakta alkışlıyorum. Tabi ki çağrı merkezinden herhangi bir geri dönüş olmadığı gibi bende haksızlığa uğramış ve hakkımı savunurken karşılaştığım kabalıkla kaldım.

Gülnur 80 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sn Gülnur S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Gülnur25 Ocak 2014

    umarım en kısa zaman da dönüşünüz gerçekleşir zira bu saate kadar herhangi bir gelişme yok...

  • ING Bank Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sn Gülnur S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön