11 Temmuz 2014

ING Bank Maaş Kartımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

2009 yılından beri çalıştığım şirket ING Bank ile anlaşmalı. Bankanın, maaşım dışında herhangi bir hizmetinden yararlanmıyorum. Buna rağmen maaşım hesabıma yatar yatmaz 9,35 TL hesap işletim ücreti kesiliyor. Bankanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimizde şirketle anlaşmanın bu şekilde yapıldığı söylenmesine rağmen şirketimiz böyle bir şey olmadığını söyledi. Bankanın beş yıldır maaşımdan kestiği hesap işletim ücretini geri iadesini talep ediyorum.

Şaziye 217 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Şaziye G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 15/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Şaziye G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön