14 Mayıs 2013

ING Bank Maaş Kartımdan Hesap İşletim Ücreti Almışlar!

İlk şirketimin açtığı maaş hesabımdan işletim ücreti kesilmiş ve 1 yıldır kullanmadığım bu hesaptan işletim ücreti uygulanmaya devam edilip borçlu duruma düşürülmüşüm. Yeni bir şirkete geçtiğim bu hafta içerisinde, çalıştığım şirkette Ing bank ile çalıştığını öğrendikten sonra yukarıda yazdığım durumlardan haberdar oldum. Bankanız tarafından kesilen hesap işletim ücretinin talebini ve 1 yıllık çıkartılan borç miktarının silinmesini ve en yakın zamanda tarafıma dönüş yapılmasını talep ederim. Aksi bir durumla karşılaştığım takdirde tüm hukuksal haklarımı kullanacağımı da bilgilerinize sunarım.

Mustafa 60 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 27/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sn Mustafa D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön