31 Mayıs 2013

ING Bank Maaş Kartıma Şifre Alamıyorum !

6 aydır maaş kartıma şifre alamıyorum ING Bankası Pendik şubesi ve/veya Ümraniye Şubesine giden evraklarımda tüm bilgilerim güncel verdiğim bilgiler girilirken nedense sadece telefon numaram 2 yıl önce turuncu hesap açtırırken verdiğim numaram girilmiş ve maaş kartımın şifresi kullanımda dahi olmaya bir numaraya gönderilmektedir.

Bugünkü teknoloji de her şey internet ve telefonla çözülürken bir şifre için insanları işlerinden alıkoyarak vakitlerini alıyorlar. Ocak ayında imes şubesinden dilekçemle birlikte çözümleyebileceğimi söylediler iş yerimden çıktım gittim ama o da doğru değil illa Ümraniye şubesine gitmem gerekiyormuş !! Şubeye gitmeden bu konunun çözümlenmesi gerekiyor.

Gözde 66 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi03 Haziran 2013

  Sn Gözde G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/06/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Gözde31 Mayıs 2013

  ''öncelikli hedefleriniz'' gelen her mesaja aynı taslak maili yapıştırıp yanıtlamak mı bilmiyorum. ben konu hakkında kalıp mesaj değil çözüm istiyorum.

 • Gözde31 Mayıs 2013

  ben bu konu hakkında inceleme değil çözüm istiyorum. ben bütün birikimleri ıng bank üzerinden yaparken benim referansımla bankanıza 10 dan fazla müşteri kazandırırken yapılan durum bence çok gereksiz ve ciddiyetsiz. madem eski bilgilerimi girecektiniz neden ben tekrar bilgilerimi verdim ?? ben o şubeye adım atmadan bu sorun çözülecek !! ayrıca yazdığım mesajları lütfen düzeltme gereği duymayın ben hakaret etmiyorum sadece bankanızın lakayıtlığını izah ediyorum kendi yanlışınızı müşteri mesajlarını düzelterek kapatmayın

 • ING Bank Temsilcisi31 Mayıs 2013

  Sn Gözde G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön