14 Mart 2013

ING Bank Maaş Hesabımı Kapatmıyor!

2012 Ağustos ayında çalıştığım firma tarafından İng Bankın Hasanpaşa şubesinde tarafıma neden olduğunu anlamadığım bir şekilde iki adet maaş hesabı açıldı. Firmadan ayrıldıktan sonra bankanın şubesine dilekçe fakslayarak adıma açılan hesapların kapatılmasını talep ettim fakat hesaplarım kapatılmadı.

11.03.13 tarihinde Bankanın kendi sitesi üzerinden yine hesaplarımın kapatılması için talepte bulundum talebimin 38436 talep numarası ile işleme alındığı bildirildi fakat ne yazık ki henüz bir cevap alabilmiş değilim. Ayrıca banka sürekli müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabileceğimi belirtiyor fakat aradığım zaman dakikalarca bekletilmeme rağmen yetkili biriyle görüşme yapamıyorum.

Seda 82 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Mart 2013

    Sn Seda S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/03/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Mart 2013

    Sn Seda S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön