15 Mart 2013

ING Bank Maaş Hesabımdan Yapılan Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Öğretmenim, okulumun değişmesi sebebiyle maaşımın yatırıldığı banka da değiştirildi ve ING Bankta hesap açtırdım. Daha önce de maaş müşterisiydim fakat başka bankayla anlaşma yaptıklarından haklarım geri alınmıştı.Ben de bu yüzden bütün ING Bank hesaplarımın kapanması için şubeme dilekçe verdim. Kapatılacağı söylenmesine rağmen 2 hesabımda kapatılmadı,vaktim olmadığı için şubeye de gidemedim ama hesaplarımı da kullanmadım. Şimdi maaş hesabı açtırdığım hesabımdan 50 TL hesap ücreti kesilmiş. Halbuki banka ile Milli Eğitim arasında yapılan anlaşmaya göre maaş müşterilerinden hiçbir suretle Eft, kredi kartı, hesap işletim ücreti alınmaz. Hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini istiyorum.

Armağan 84 Okunma

Cevaplar

 • Armağan17 Haziran 2013

  Bütün hesaplarım kapatılmıştı sadece maaş hesabım kalmıştı,Yalnız bugun kontrol ettiğimde Suburcu hesabının tekrar açıldığını gördüm.Şoktayım.Bu nasıl iş?Ben Adana'dayım.

 • ING Bank Temsilcisi13 Haziran 2013

  Sn Armağan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Armağan24 Mayıs 2013

  İngbank maaş hesabımdan kestiği kesintileri hala iade etmedi.Bilgilendirme de yapmıyor.Bu resmen haksızlık.Bu bankayla çalışmayı sevmiyorum.

 • Armağan09 Nisan 2013

  Dün iade işlemleri için şubeme gittim.Başvurumun hala sonuçlanmadığını iadenin gerçekleşmediği gibi 3.75 TL lik yeni bir tutarın da çekildiğini söyledi.Yani banka hatasını düzeltmediği gibi aylık kesintilerini de devam ettirmekte.Ben milli eğitim personeliyim ve ilk günden anlaşmamız olduğu için grup kodum tanımlanmış.Hesabımdan bu şekilde para gasp edilmesini kınıyorum.Diğer şubelerdeki hesaplarımın kapatılması için de 2. kez dilekçe verdim.Bunu takip edin şubeler kapatmayabiliyor dedi,daha önce de kapatmamışlardı.Ne zamandan beri şubeler gelen dilekçeleri sümenaltı eder oldu.Bankanın personeline yaptırımı yok mu?Şikayetim üzerinden 1 ay geçti,eğer alacaklı olsaydı banka 2.gün çözüm üretirdi.Bilgi ve işlem istiyorum.

 • Armağan21 Mart 2013

  Banka tarafından arandım.Maaş hesabı işlemlerimi tanımladılar fakat hesabımdan haksız olarak kestikleri 49 TL hesap işletim ücretimin iadesini sağlamadılar.Maaş hesabından hesap işletim ücreti kesme hakları yok.Hala iade bekliyorum.

 • ING Bank Temsilcisi15 Mart 2013

  Sn Armağan G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön