29 Nisan 2013

ING Bank Maaş Hesabımdan Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

ING BANK Kavacık şubesinde bulunan maaş hesabımdan şubat ayından itibaren aylık 12,50 tl civarında hesap işletim ücreti kesiliyor. Bunun haklı bir uygulama olduğunu düşünmüyorum. Bu konunun çözülmesini banka yetkililerinden rica ediyorum. Aksi taktirde kanuni yollardan hakkımı arayacağım.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Haziran 2013

    Sn Mehmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mehmet 09 Mayıs 2013

    henüz şikayetimle ilgili bir bilgi alamadım

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Mehmet Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön