02 Nisan 2013

ING Bank Maaş Hesabı Hesap İşletim Ücreti!

Bankanızda bulunan maaş hesabımdan Şubat ayında 2,73 tl ve 3,83 tl ayrıca Mart ayında 3,64 ve 2,92 tl hesap işletim ücreti kesilmiştir. Maaş hesabım, çalıştığım firmanın isteği doğrultusunda açmış olduğum bir hesap olmasına rağmen hesabımdan yapılan kesintilerle ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Not: Daha önce yine tarafınızdan yapılan 2012/Aralık ve 2013/Ocak kesintilerinin iadesi tarafıma yapılmıştır.

Emre 72 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sn Emre İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 08/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sn Emre İ. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön