25 Haziran 2016

ING Bank Maaş Hesabı..

ING Bank Keçiören şubesinden maaş hesabı açtırdım, maaşımda haciz vardı ve 4/1 oranında maaşından kesilmektedir ancak gönderilen tebliğde ve yazıda maaş hesabına bloke konulamaz yazısı yer almasına rağmen ING Bank zorla hesabıma bloke koymaktadır, sorduğumda ise maaş hesabı diye hesapları olmadığını belirtmekte, her maaşını aldığında arayıp blokeyi kaldırıyorum daha sonra maaşı çıkıyorum tekrar bloke konuluyor, bugün 1.6.5 saat şube yetkilisi olmadığı için bloke kalkmadı ve haftasını olduğu için pazartesine kaldı.

Bekir 69 Okunma

Cevaplar

  • Bekir 12 Temmuz 2016

    Sayin ilgililer; Banka tarafından geri dönüş yapilacagi bildirildi ancak dönüş yapan olmadı

  • ING Bank Temsilcisi30 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Bekir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 30/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Bekir A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön