10 Mart 2016

ING Bank Lüleburgaz Şubesi Kredi Tahsis Ücreti Kesti!

ING Bank Lüleburgaz şubesi 02.02.2016 tarihinde hesabımdan 105 lira kredi tahsis ücreti adı altında para kesti, hiçbir kredi kullanmadım ve talebim olmadı paramın iade edilmesini istedim , ade etmiyorlar.

bende bütün hesaplarımın kapatılmasını, pos iade alınmasını istememe rağmen hesaplarımı kapatmıyorlar, bıktım bu Lüleburgaz şubesinden.

Hakan 79 Okunma

Cevaplar

  • Hakan27 Nisan 2016

    Bu şikayet bana ait değil Şikayet Var login girişlerinde sorun var ve benim hattıma düşmüş nasıl becermişler bunu anlamadım ama başkasının yaptığı şikayet benim şikayetmiş gibi görünüyor şikayetvar yazılımcılarının sorunu düzeltmesi lazım

  • ING Bank Temsilcisi10 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hakan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi10 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Hakan Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön