29 Eylül 2014

ING Bank Limit Aşım Faizi!

Kredi kart ekstremde limit aşım faizi adında işlem yapılmış bulunmakta ben limit yokken işlem yaptığımı hatırlamıyorum ayrıca ben böyle bir harekette istemiyorum limitim yoksa işlem yapmasın kart lütfen ücreti iade edin. Yakışmadı size gerçekten son iki ayda bu ikinci yanlış bana karşı düzeltilmesini bekliyorum.

Cemil 761 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn Cemil Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Cemil 04 Ekim 2014

    kimse aramadı bile bu kadar ilgilisiniz bende kartın borcu bitene kadar o 11 lirayı eksik yatıracam borç bitincede bütün ilişkimi kesecem ve çevremide kestirecem bilginize

  • ING Bank Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Cemil Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön