05 Mart 2016

ING Bank Limit Arttırmıyor!

Daha önce' de ING Bank hakkında şikayet oluşturmuştum. Bana 1 hafta sonra limit artırım talebiniz gerçekleşebilir denildi, diğer bankalardan kapattığım limitler hemen sisteme düşmezmiş, bende teşekkür ettim kapattım bugün tekrar limit artırımında bulundum bin liralık artış yapılmış ben 9 bin lira olmasını istiyorum, bunu ihtiyaç olduğu için istiyorum, eğer ki artırım olmazsa gerçekten kredi kartımı kapatma noktasına geleceğim. Çünkü kart işime yaramayacak. İki banka ile çalışıyorum diğer bankanın kredi kartı limiti 3 bin lira, ING Bankta 6 bin lira idi. Toplamda 9 bin TL Maaşım 2,600 TL, 4 ile çarparsanız sayın banka yetkilileri limitimin ne kadar olabileceğini görürsünüz. Limit artırma sorunu devamlı ING Bank'ta yaşıyorum. 1 hafta önce bir banka kredi kartımın limitini sıfır yaptırıp kapattım.

Okan 269 Okunma

Cevaplar

  • Okan 08 Mart 2016

    2600 TL'yi 4 le carpın sonucla kredi kart limitine bakın kaç TL olması gerektiğini görürsünüz

  • ING Bank Temsilcisi08 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Okan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mart 2016

    Müşterimiz Sn Okan Ş. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön