29 Mart 2016

ING Bank Kullanmadığım ve İptal Ettirdiğim Kredi Kartı Aidatı!

ING Bank kredi kartı aidatı almayacağız dediler ve kredi kartı verdiler hiç kullanmadığım kredi kartından 92,21 TL kart ücreti istediler. Kartımı iptal ettirdim. Hesabımdan bu ücreti kestiler. Şikayet ettiğim genel müdürlük bankacılık uygulaması dedi. Tekrar yazdığım bu yazıya cevap vermediler. Bana kredi kartına otomatik ödeme ver iade edelim dediler. Dayatmaya bakın. Haksız elde ettikleri bu paranın iadesini istiyorum.

Yusuf 108 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 29 Mart 2016

  Hızlı çözüm için teşekkür ederim.

 • Yusuf 29 Mart 2016

  Teşekkür ederim sorunum çözüldü

 • Yusuf 29 Mart 2016

  Teşekkürler ilgili birim sorunumu kısa sürede çözdü

 • Yusuf'un Teşekkür Mesajı29 Mart 2016

  ING Bank ilgili birimden arandım. Sorunum ilgili birim tarafından çözüldü. Teşekkürler

 • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2016

  Müşterimiz Sn Yusuf Ziya K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 29/03/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2016

  Müşterimiz Sn Yusuf Ziya K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön