11 Aralık 2013

ING Bank Kullanmadığım Karta Yıllık Kart Aidatı Yansıttı!

Yıllardır kullandığım ING Bank bonus kredi kartını yıllık ücret aldığınız için kapattırdım.

Müşteri hizmetleri; iade için, ille de taahhüt istedi. Ben de istenen taahhüdün 2-4 katını zaten harcadığımı, ancak taahhüt vermeyeceğimi; yıllar önce Yapı Kredi word kartı da aynı nedenle iptal ettirdiğimi belirttim. Şimdiye kadar yıllık ücret alınmadı (ya da ben alınmadı zannediyorum); Şimdi ne değişti anlamadım. Ancak bu durum tarafınızdan hiç önemsenmedi. Benim olduğu gibi, bankanız da vazgeçilmez değildir.

Ayrıca bu durumu internet sitenizdeki bize ulaşın bölümünden doldurdum. Ancak farklı 2 bilgisayar ve 1 telefondan 7-8 kez göndermeye çalışmama rağmen, sisteminiz gönderme işlemini yapmadı.

Oğuz 40 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sn Oğuz B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sn Oğuz B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön