06 Mayıs 2014

ING Bank Kullanmadığım Hesapları Kapatmıyor.

ING Bank'a MY-1 MY-2 ve MT-3 no'lu hesaplarımı kapattırmak için farklı zamanlarda üç kere dilekçeyle başvurdum. Şubem farklı bir şehirde olduğu için ne tarafıma dönüş sağlandı, ne de hesaplarım kapatıldı. İvedi şekilde kullanmadığım hesapların kapatılmasını istiyorum.

Alper 151 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimiz Sn Alper K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Alper 12 Mayıs 2014

    Bana tarafından tarafıma hala dönüş sağlanmadı.

  • ING Bank Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Sn Alper K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön