29 Eylül 2014

ING Bank Kullanıma Kapalı Kredi Kartı Göndermişler!

ING Bank'tan aldığım kredi kartıyla bir buçuk saatlik yol katederek ilçeden il merkezindeki alış veriş merkezine gittim. Bir kaç parça ürün beğendikten sonra sıra ödemeye geldiğinde defalarca denememe rağmen kredi kartıyla ödeme yapamadım. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım size gönderdiğimiz kart kullanıma kapalı görünüyor başvurunuzu alalım hafta içi arkadaşlar kullanıma açsınlar denildi. Bende alışveriş yaptığımı kredi kartlarının kullanıma açık şekilde gelmesi gerektiğini söylememe rağmen başka türlü yardımcı olamayacaklarını söyleyip sağolsunlar günümü ve alışveriş keyfimi mahvettiler. ING Bank'tan şikayetçiyim.

Şahin 487 Okunma

Cevaplar

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı01 Ekim 2014

    ing banka sorunuma gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim

  • ING Bank Temsilcisi30 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Şahin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 30/09/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Şahin E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön