06 Aralık 2013

ING Bank Kullanılmayan Hesaptan Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Gazetede okuduğum bir haber üzerine bankayı aradığımda 3 yıldır kullanmadığım İNG Bank hesabımın 50 tl borcu olduğu ancak hesabımın dondurulmuş olduğu bilgisi benimle paylaşıldı. Kullanmadığım kartın ücretini ödemek değilim. Bilgi verilmediği için bu borcu kabul etmiyorum.

Müşteri temsilcisi arkadaş bu bilginin niçin benimle paylaşılmadığı sorusunu sorduğumda cevap olarak bunu sizinle paylaşamayız bilgisini aldım ve ses kaydının bulunup yetkililerce dinlenilmesini ve bilgilendirilmediğim için borcun iptal edilmesini istiyorum. Bu tutar seneler sonra karşıma daha yüklü olarak çıkabilirdi. Banka yetkililerinin dönüş sağlamasını bekliyorum.

Sinem 148 Okunma

Cevaplar

 • Sinem'in Teşekkür Mesajı04 Ocak 2014

  Çözüm surecinde bana yardimci olan ING BANK'a çok teşekkür ederim gerçekten yardımcı olabilmek için ellerinden geleni yaptılar. Ing bank ailesine teşekkür ederim.

 • ING Bank Temsilcisi10 Aralık 2013

  Sn Sinem Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/12/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi09 Aralık 2013

  Sn Sinem Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/12/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş

 • ING Bank Temsilcisi06 Aralık 2013

  Sn Sinem Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 06/12/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi06 Aralık 2013

  Sn Sinem Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön