19 Mart 2014

ING Bank Kullanılmayan Hesaptan Hesap İşletim Ücreti Alıyor

ING Bank turuncu hesabımda param vardı ordan tam 1 hafta havale yapamadım en sonunda vadesiz hesabıma aktarıyım ordan kullanabilirim belki dedim ama 17 TL maalesef işletim ücreti kesildi. Bu ne haksızlık kullanmadığım ve hiç kullanmıyacağım bir hesaba bana hizmet vermediği halde işletim ücreti olur mu. Ben bir öğrenciyim ve o paranın tekrar turuncu hesabıma iade edilmesini istiyorum.

Merve 103 Okunma

Cevaplar

  • Merve 28 Mart 2014

    kesinlikle mükemmel hizmet

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2014

    Sn Merve S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 19/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2014

    Sn Merve S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön