01 Şubat 2014

ING Bank Kullanıcı Kodumu Bir Türlü Öğrenemiyorum.

İnternet bankacılığı kullanabilmek için kullanıcı kodumu bir türlü öğrenemiyorum.Telefon bankacığını aradım,şubeye gelin dediler, çalıştığım için uzun bir süre sonra şubeye gidebildim ve orada da bir problem ile karşılaştım. Bankaya bağlı bir kaç hesabım bulunduğundan telefon numaram ayrı ayrı tanımlanmış ve tek bir kullanıcı altına merkez tarafından toplanılması gerekiyormuş. Ç**** E*** şubesine bu yönde bilgi bıraktım ve bana işlemler tamamlandıktan sonra size bilgi verilecek dendi 2 aydır ses yok. Ardından yine telefon bankacılığına bildirdim ve şikayetimi 2867** talep no'su ile kaydettiler. 10 gün geçti yine bir haber yok. En kısa sürede kullanıcı kodumun tarafıma bildirilmesini istiyorum.

Tugce 82 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi20 Şubat 2014

  Sn Tuğçe Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2014

  Sn Tuğçe Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 19/02/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tugce 13 Şubat 2014

  27 Aralıkta şubeden yardım istedim çözüm yok!!! 1 Şubat ta şikayetimi burada da dile getirdim hala çözüm yok. Hangi çağda yaşıyoruz bu kadar zor mu teknik bir problemi çözmek nasıl bi rbankacılık anlayışı!!!

 • ING Bank Temsilcisi01 Şubat 2014

  Sn Tuğçe Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön